Razer DeathAdder V3 HyperSpeed Tanıtıldı

Razer tarafından DeathAdder V3 HyperSpeed ​​kablosuz oyun faresi duyuruldu. Ürün, daha önce piyasaya sürülen DeathAdder V3 Pro modelinin daha uygun fiyatlı ve daha hafif bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Razer, yeni DeathAdder V3 HyperSpeed’in profesyonel PC oyunları için daha iyi hale getirmek amacıyla önceki DeathAdder V3 Pro modeline göre bazı tasarım değişikliklerine sahip olduğunu söylüyor.

En büyük değişiklik, DeathAdder V3 Hyperspeed’in DeathAdder V3 Pro modelinin 63 gram ağırlığına kıyasla yalnızca 55 gram ağırlığında olması. Bu, mouse pad üzerinde hareket etmeyi daha da kolay hale getiriyor. Ürün ayrıca, yoğun PC oyunlarında çok oyunculu maçlarda farenin kullanılmasına yardımcı olacak yumuşak dokunuşlu bir yüzeyle kaplanmış durumda.

Farenin diğer özellikleri arasında 26.000 DPI optik sensörün yanı sıra ana düğmeleri için 0,2 ms çalıştırma süresine ve 90 milyon tıklama ömrüne sahip gelişmiş optik anahtarlar yer alıyor. DeathAdder V3 HyperSpeed tek bir pil şarjıyla 100 saate kadar dayanabiliyor.

Razer DeathAdder V3 HyperSpeed Fiyatı

Razer DeathAdder V3 Hyperspeed 99,99 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir